Kulüp Detay

Geçerli bir resim adresi girilmemiş.
Kod : 6
Lig :
Ad : HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
Başkan : ERCAN ÖZBOYACI
Bölge : İSTANBUL
Tescil No : 34-266
Kuruluş Tarih : 1984
Kapanış Tarih :
Adres : DEĞİRMEN BURNU MEVKİİ 34973/HEYBELİADA
Telefon : 0216 351 01 59-60
Faks : 0216 351 98 31
E-Posta Adres : info@hssk.org
Web Adres : http://www.hssk.org/
Açıklama :
Geçerli bir resim adresi girilmemiş.

Kulüp Antrenörleri

Sıra NoBölgesiAd SoyadVize YılıKademe - Belge TarihiKulübü
1 ALİYE NİLÜFER AKYOL 1. Kademe - 2007 HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
2 HALDUN KAAN ÖZÇİĞDEM 1. Kademe - 2005 HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
3 RESUL KERSE 1. Kademe - 2005 HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
4 TALİN MİNASOĞLU 1. Kademe - 2005 HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
5 YASEMİN ACAR 1. Kademe - 2008 HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ

Kulüp Sporcuları

Sıra NoBölgesiAd SoyadKulüpMevki
1 ABDULLAH ORÇUN ATEŞ HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
2 AHMET BULUT ÖZGÜL HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
3 AHMET KEREM DEMİR HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
4 ALİ GÖZLÜK HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
5 ALİ BOZTAY HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
6 ALİ AKGÜN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
7 ALİCAN YILMAZ HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
8 ALİYE NİLÜFER AKYOL HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
9 ALKAN AVCILAR HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
10 ALP ACAR HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
11 ALPER SÖNMEZ HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
12 ANIL SÖNMEZ HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
13 AREN ÖZYERLİ HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
14 ARTHUR DANİEL KALK HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
15 ATA ETHEM REFİĞ HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
16 ATEŞ YARBAŞLAR HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
17 AYŞE AKBULUT HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
18 AYTUĞ AVUCAN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
19 AZİZ BERKER ÇETİNTÜRKTÜR HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
20 BARAN DÜZDAŞ HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
21 BARIŞ ERDEM HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
22 BAŞAK ÖZER HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
23 BATUHAN GÜRSES HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
24 BATUHAN TARAKÇI HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
25 BEGÜM AYDOĞAN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
26 BERİÇ KIZILKAYA HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
27 BERK BAKIRTEL HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
28 BERK SÖNMEZGÜL HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
29 BERK TOSUN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
30 BERKAY ÖZDEMİR HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
31 BERKAY ASİL ÖNEN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
32 BERKE SANCAR HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
33 BERKE BECERİKLİ HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
34 BERKE KERVAN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
35 BİLLUR ESEN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
36 BURAG ALEN ÖZSAHAKYAN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
37 BURAK ÜLKER HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
38 BURAK ŞİRAZİ HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
39 BÜLENT ÇAKA HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
40 CAN AKİF KOÇ HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
41 CAN LUKAS ALICI HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
42 CANER ÇELİKBAŞ HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
43 CANER ŞAHİNLER HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
44 CANSIN DEMİRBEY HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
45 CANSU YILDIRIM HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
46 CANSU YASEMİN KULEİN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
47 CENGİZ TEZEL HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
48 ÇİĞDEM SEZER ZHMUROV HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
49 DENİZ TOLGA BALTA HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
50 DİLEK ATALAY HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
51 DOLUNAY VAROL HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
52 DORUK GÜLLER HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
53 DUYGU UÇAN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
54 ECENUR ÜNAL HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
55 EFE KOÇ HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
56 EGE KÜÇÜKDUMAN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
57 EGEMEN ÇETİNER HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
58 ELİF ERDEMOĞLU HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
59 EMİNE KAYA HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
60 EMİNE İPEK BUDAN SARIYILMAZ HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
61 EMİR ARSLAN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
62 EMİR ŞÜKRÜ TOMA HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
63 EMİRHAN PAMUK HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
64 EMRE ÇUKUR HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
65 EMRE GÖRAL HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
66 EMRE BARIŞ YENER HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
67 ENES ESEN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
68 ENGİN ETEM METE HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
69 ERDEM FETTAHOĞLU HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
70 EREN ASLANEL HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
71 FATİH AĞACIK HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
72 FURKAN ALP CEYLAN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
73 GÖKTUĞ AVUCAN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
74 GÖRKEM GÖRAL HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
75 GÖRKEM ŞAYHAN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
76 GÜLRU KÜBRA TOSUN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
77 GÜRAY OSMANOĞLU HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
78 HALDUN KAAN ÖZÇİĞDEM HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
79 HASAN PAPİLA HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
80 İBRAHİM EGE ALPMAN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
81 İBRAHİM EMRE MURKOZOĞLU HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
82 İLKER ROY İPEKÇİ HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
83 KADİR SEZGİN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
84 KAĞAN SÜMER HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
85 KEMAL OKTAY KARAARSLAN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
86 KEREM ÇETİN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
87 KÜBRA GÜLER HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
88 KÜBRA TOPALMEHMETO HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
89 MAHMUT BARTU TURAN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
90 MEHMET AYAN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
91 MEHMET YAVUZ HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
92 MEHMET AKİF TOPALOĞLU HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
93 MEHMET AYTUNÇ LOKUM HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
94 MEHMET CAN SÖNMEZ HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
95 MEHMET FURKAN BAŞ HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
96 MERT AYDOĞAN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
97 MERT BARSANOĞULLARI HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
98 MERT KUMBARACI HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
99 MERT OKAN KAZAKLAR HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
100 METEHAN ÖZGÜL HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
101 MİHAL KOZMAOĞLU HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
102 MİTHATCAN GÜVENÇ HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
103 MUHAMMET OTURAKÇI HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
104 MUSA VEYSEL EMİR KUZU HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
105 NESLİHAN VURAL HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
106 OĞUZ YILMAZ HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
107 OĞUZCAN AY HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
108 OĞUZHAN KUMBARACI HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
109 ORHAN ÖZBAYRAK HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
110 ÖMER CUMİK HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
111 ÖMER BÜLENT MIZRAK HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
112 ÖZBEN ÖZDAL HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
113 PARLA ERİN ALPAN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
114 PERİM CANSU ÜNDEĞERLİ HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
115 RAHMAN BARIŞ BAŞARAN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
116 RASİM SELİM DURMUŞOĞLU HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
117 RESUL KERSE HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
118 SAİME BENGÜ KAPTANOĞLU HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
119 SARP ÇETİNER HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
120 SARP HAKTAN ARSLAN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
121 SELAY GÖKBERK HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
122 SEMİH ÖZBAYRAK HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
123 SERCAN MUHİTTİN DEVGE HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
124 SERHAT KAHRAMAN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
125 SETRAK ARTUN AK HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
126 SEYFİ EMİR TURAN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
127 SİNAN KARATAY HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
128 TALİN MİNASOĞLU HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
129 TEKİN ÖZDEMİR ALTIOK HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
130 TOLGA BAŞKAN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
131 TUĞÇE TAŞAR HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
132 TUĞÇE KABİL HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
133 TUNA KUZEY KILIÇ HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
134 UFUK EREN DALKIRAN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
135 UĞUR ÖZGÜL HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
136 UĞUR AŞI HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
137 ULUÇ KAPTANOĞLU HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
138 UMUT SÖNMEZ HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
139 UTKU CAN ÖZGÜL HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
140 YAĞIZ UZUNHASAN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
141 YANKI AYTEK LOKUM HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
142 YASEMİN ACAR HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
143 YİĞİT GÜRLE HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
144 YİĞİTHAN NARİN HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
145 YUSUFCAN ARAZ HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
146 ZEYNEP ORTAÇ METE HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
147 ZİYACAN AKSU HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ