Kulüp Detay

Geçerli bir resim adresi girilmemiş.
Kod : 49
Lig :
Ad : BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
Başkan : BEGÜM KANDEMİR
Bölge : MUĞLA
Tescil No : 48-014-018
Kuruluş Tarih : 08.08.2012
Kapanış Tarih :
Adres : TÜRKBÜKÜ YALI MEVKİİ NO:18/A BODRUM/MUĞLA
Telefon : 0252 316 80 87
Faks : 0252 316 8087
E-Posta Adres : fatihpehlivanoglu@hotmail.com
Web Adres :
Açıklama :
Geçerli bir resim adresi girilmemiş.

Kulüp Antrenörleri

Sıra NoBölgesiAd SoyadVize YılıKademe - Belge TarihiKulübü
1 İSTANBUL ALP ELGİN 3. Kademe - 2017 BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
2 GÖKSEL YAVUZ 1. Kademe - 2014 BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
3 MUĞLA METE ONUR KARABULUT 1. Kademe - 2017 BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
4 ŞAN BERKİ ÖZKUL 3. Kademe - 2016 BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ

Kulüp Sporcuları

Sıra NoBölgesiAd SoyadKulüpMevki
1 ABDULHALİK SÜLEYMAN GÜRKAŞ BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
2 AHMED TARIK DEMİR BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
3 ALARA ÜÇERLER BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
4 ALİ KAZGAN BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
5 ALP DİNÇER BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
6 İSTANBUL ALP ELGİN BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
7 ALP ÖZDAMAR BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
8 ALYNA YILMAZ BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
9 ATA BERK DÜZTÜRK BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
10 ATA EREN SENEMOĞLU BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
11 AYDIN BERK SERT BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
12 BAHA ŞAKAR BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
13 BAHADIR KOÇTÜRK BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
14 BARAN ESEN BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
15 BARIN PİRALİ KABUL BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
16 BEDİHA İPEKSU KAYINLAR BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
17 BERKANT CANBAZLAR BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
18 BERKAY SAATLI BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
19 BEYZA NUR ALTINKAYA BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
20 BUĞRA UĞUR ERDEMİL BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
21 BURÇAK ALİ PEKİN BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
22 CAĞAN ÖZDAMAR BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
23 CAN SARILGAN BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
24 CAN BERK TOPRAK BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
25 CANBERK OSMANCIK BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
26 CEM KOÇTÜRK BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
27 ÇAĞATAY KANAL BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
28 ÇAĞLA ŞAHİN BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
29 ÇAĞLAR İLHAN BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
30 DENİZ ARAS YILDIZ BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
31 DENİZHAN ÜGÜMÜ BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
32 DERİN ŞENOĞLU BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
33 DİLARA BURALI BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
34 DİLARA ÜÇERLER BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
35 DİLEK PEHLİVANOĞLU BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
36 DOĞU DEMİRTAŞ BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
37 DOĞUKAN ÇİL BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
38 EFE OĞUL KARABULUT BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
39 EGE BORAN DOĞAN BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
40 ELİF TUANNA ÇELENK BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
41 EMİR GÜLŞEN BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
42 EMİRKN KOÇ BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
43 EREN ERÇİKDİ BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
44 FATİH SULTAN YILMAZ BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
45 GİSELA ŞAHİNOĞLU BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
46 GÖKSEL YAVUZ BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
47 HALİL ERK BAŞOL BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
48 HASAN BEHRAM SARIALİOĞLU BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
49 HASAN TALHA KÜÇÜKÖTEN BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
50 HATİCE AZRA ÇELENK BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
51 HAZAL GÖZKESER BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
52 HÜLYA BİLGE BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
53 HÜLYA SEZGÜN BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
54 İBRAHİM CAN BALCI BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
55 İDİL ÇERİ BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
56 İLAYDA ALTINDAĞ BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
57 İREM KAYIMLAR BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
58 İSMAİL YALÇIN DENEMEN BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
59 KAAN EFSEN BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
60 KAYRA AKDENİZ BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
61 KUNT ANTONY CALONİ BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
62 LÜTFİ BERK OSMANCIK BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
63 MEHMET BERK ÖZKAPLAN BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
64 MEHMET TUFAN KUVVET BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
65 MERT CAN MEŞE BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
66 MUĞLA METE ONUR KARABULUT BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
67 MUHAMMET ALİ ÇELİK BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
68 MUSTAFA EREN SONKAYA BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
69 NEHİR ALTINKAYA BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
70 NUMAN İLKBAHAR BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
71 OĞULCAN ÖNDER BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
72 OKAN GÜCÜN BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
73 ORKAN ŞAHİNOĞLU BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
74 ÖZGÜR DİZAR BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
75 SARP KARAMANLI BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
76 SEDEF SİNEM SONKAYA BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
77 SEYMEN EFE BENLİ BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
78 SİNAN CAN ÖZER BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
79 ŞAN BERKİ ÖZKUL BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
80 ŞİMAL ŞENGÜL BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
81 TİMMY CAN ÖZKAN BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
82 TUNAHAN ÇAKIR BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
83 UĞUR AYTUĞ KAÇAR BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
84 UMUT CAN ALA BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
85 ÜLKÜ ASUTAY GEÇGİL BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
86 VAHDET EFE SAYIN BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
87 VOLKAN GÖKCÜL BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
88 YAĞIZ EKŞİOĞLU BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
89 YAĞMUR HASKÖY BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
90 YİĞİTER BAYAR BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
91 YUNUS ORKUN KOÇ BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
92 YUSUF ERTÜRK BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ