Kulüplerimiz [Kulüp Sayı : 0] (Kayıtlar ada göre sıralanmıştır.)

Sıra NoLigAdBaşkanTelefonE-PostaGetir
1 35 SUTOPU VE YÜZME SPOR KULÜBÜ MUSTAFA TABAK 0232 422 53 99 35sutopu@gmail.com Getir
2 ADALAR SU SPORLARI KULÜBÜ MEHMET ENVER ALTIN 0216 381 13 06 - 0216 381 14 03 pinar@assk.org.tr Getir
3 BAYANLAR 2.LİG ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ Süha AKGÖZ Getir
4 BAYANLAR 2.LİG ADANA AYAS Getir
5 ADANA ÇUKUROVA SU SPORLARI KUL TEKİN CİĞER 0322 457 67 31 sahinciger@hotmail.com Getir
6 ADANA YÜZME İHTİSAS SPOR KULÜB ŞAHİN CİĞER 0322 457 67 31 sahinciger@hotmail.com Getir
7 AKSARAY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ Getir
8 BAYANLAR 2.LİG ANKARA BEDEN TERBİYESİ SPOR KU CAFER BALTA Getir
9 GENÇLER AÇIK KÜME ANTAKYA BELEDİYE SPOR 03262149195 Getir
10 YILDIZLAR 2.LİG ANTAKYA YÜZME VE SUALTI SPORLA Murat ŞAYDAK Getir
11 ANTALYA SPOR KULÜBÜ NAFİZ TANIR 0242 237 08 81 alpozel@yahoo.com Getir
12 ANTALYA SU SPORLARI GENÇLİK VE FATMA OYA ÖZTÜRK 05432924595/05301539713 Getir
13 ATAŞEHİR ADASPOR KULÜBÜ Getir
14 BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ KORKMAZ ATALAY Getir
15 BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KU BEGÜM KANDEMİR 0252 316 80 87 fatihpehlivanoglu@hotmail.com Getir
16 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR RECEP AKTEPE 0224 234 77 92 bbb@bursabbbspor.com Getir
17 GENÇLER AÇIK KÜME BURSA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ Getir
18 BURSA OLİMPİK SPORLAR VE GENÇL Getir
19 BURSA YÜZME SPOR KULÜBÜ NURŞEN AKKAŞ 0546 213 28 20 mustafaakkas@hotmail.com Getir
20 YILDIZLAR AÇIK KÜME BURSAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ İsa ÜZER Getir
21 ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARM GÜLÜMSER KOYUNCU 0286 212 98 55 sualticanakkale@gmail.com Getir
22 ÇEKİRGE İDMAN YURDU ERCE ERECE 0224 235 47 50 - 0530 409 53 43 ftg1980@hotmail.com Getir
23 ÇINARLI SPOR KULÜBÜ SUAT ÇAKIRGİL 0323 247 26 39 Getir
24 ÇUKUROVA YÜZME İHTİSAS SPOR KU Getir
25 DEPLASMANLI 1. LİG DENİZ KUVVETLERİ GÜCÜ SPOR KUL Önder Atahan (216) 395 80 38 Getir
26 DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ GENÇL ERKAN GÜNAY 05443816784 ozgurkahraman@hotmail.com Getir
27 DOLPHİN SPOR KULÜBÜ ENVER ALBAS 0342 215 13 37 dolphinspor@hotmail.com Getir
28 DEPLASMANLI 1. LİG EGE SU SPORLARI TENİS İHTİSAS Hasan Egeli (232) 464 85 65 karaesmen@superonline.com Getir
29 BÜYÜKLER 2.LİG EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ Getir
30 ELAZIĞ GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜ AKİF SITKI ESEN 0424 241 11 50 gencliksporil@gmail.com Getir
31 ENKA SPOR KULÜBÜ ALPARSLAN TANSUĞ 0212 705 60 00 bilgi@enkaspor.com Getir
32 ESKİHİSAR SU SPORLARI VE YELKE MEHMET ERDER 0532 727 05 08 - 0532 466 18 76 Getir
33 GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DURSUN ÖZBEK 0216 347 22 68 - 0216 337 45 73 bati.ayaslioglu@galatasaray.org Getir
34 YILDIZLAR AÇIK KÜME GAZİANTEP AYINTAP Getir
35 GAZİANTEP GENÇLİK MERKEZİ KÜLT CEMAL ÇAMLIBEL 0530 549 95 40 camlibelcem46@hotmail.com Getir
36 U19 BAYANLAR 2.LİG GAZİANTEP GENÇLİK VE SPOR Getir
37 GEBZE GÖKAYSPOR BASKETBOL KULÜ ADEM GENÇ 0532 727 05 08 - 053 466 18 76 Getir
38 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GE SERDAR GÜVEN 0534 592 66 64 - 0530 048 08 12 omer_http1@hotmail.com Getir
39 HATAY SU SPORLARI VE YÜZME KUL Getir
40 BAYANLAR 2.LİG HATAY TEDAŞ Getir
41 YILDIZLAR 2.LİG HATAY YÜZME İHTİSAS VE SU SPOR Getir
42 HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ ERCAN ÖZBOYACI 0216 351 01 59-60 info@hssk.org Getir
43 BAYANLAR 2.LİG İSKENDERUN YÜZME İHTİSAS VE SU Murat KAPTANOĞLU Getir
44 DEPLASMANLI 1. LİG İSTANBUL YÜZME İHTİSAS KULÜBÜ Caner Aksüt (212) 259 69 04 sutopu@iyik.org.tr Getir
45 İTÜ GELİŞTİRME VAKFI OKULLARI SERHAT ÖZEREN 0212 276 20 90 berk.yilmaz@itugvo.k12.tr Getir
46 İZMİR SU SPORLARI SPOR KULÜBÜ Getir
47 U19 BAYANLAR 2.LİG KARATAŞ SPOR KULÜBÜ Getir
48 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GENÇLİK V 0232 324 73 63 Getir
49 KAYSERİ OLİMPİK GENÇLİK SPOR V HAKAN ÖZET 0543 457 66 52 hakan2436@gmail.com Getir
50 KEÇİÖREN BELEDİYESİ BAĞLUM SPO LEVENT KIZILAY Getir
51 KINALIADA SU SPORLARI KULÜBÜ H. EMRE BURÇKİN 0216 381 40 67 kssk1968@gmail.com Getir
52 ÜMİTLER 2.LİG KURTULUŞ SPOR Getir
53 GENÇLER AÇIK KÜME MALATYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ Getir
54 MALATYA SU SPORLARI KULÜBÜ ŞULE GÜRSOY 0422 323 14 63 malatyasusporlari@gmail.com Getir
55 DEPLASMANLI 1. LİG MANİSA SU SPORLARI KULÜBÜ Uğur ÜSTÜNEL Getir
56 MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ M DEVRAN KUTLUGÜN 0 324 224 14 13 - 0 532 208 36 53 Getir
57 MERT SPOR KULÜBÜ OYA KAYAPINAR 05327938154 - 05386358042 mert.spor@hotmail.com Getir
58 BÜYÜKLER 2.LİG MODASPOR Getir
59 MUĞLA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 0252 213 16 28 Getir
60 ODTÜ SPOR KULÜBÜ T. FARUK BOZOĞLU (312) 210 15 17 aihsan@metu.edu.tr Getir
61 OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ MUSTAFA DÜNDAR 0224 243 73 43 info@osmangazibelediyespor.org Getir
62 PALACI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ABDULCABBAR PALACI 0342 230 85 83 camlibelcem46@hotmail.com Getir
63 GENÇLER AÇIK KÜME REYHANLI SPOR KULÜBÜ Getir
64 SELÇUKLU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ A. ZİYA YALÇINKAYA 0332 248 03 06 - 248 00 43 basin@selcuklubelediyespor.com Getir
65 SU (AKUA) SPOR KULÜBÜ HASAN HÜSEYİN SOLAKER 0216 449 61 47 - 87 info@aquakamp.com Getir
66 ŞEHİTKAMİL BAHÇELİEVLER YILDIZ HÜLYA BİNGÜL 0532 413 89 82 coachcengiz@hotmail.com Getir
67 ŞEHİTKAMİL BELEDİYE SPOR KULÜB MEMİK TERLEMEZ 03423242600 coachcengiz@hotmail.com Getir
68 TOFAŞ SPOR KULÜBÜ OKAN BAŞ 0224 270 8050 info@tofasspor.com Getir
69 TURUVA DENİZ SPORLARI GENÇLİK EROL GÜNAYDIN 0286 212 98 55 sualticanakkale@gmail.com Getir
70 TÜRKİYE SPOR YAZARLARI VE SPOR Getir
71 VAN URARTI GENÇLİK VE SPOR KUL Getir
72 YEŞİLYURT SPOR KULÜBÜ NECMETTİN KARABACAK 0 212 663 15 40 sevdiyesil@gmail.com Getir