Antrenörlerimiz [Antrenör Sayı : 491] (Kayıtlar önce bölgeye sonrada ada göre sıralanmıştır.)

Sıra NoBölgesiAd SoyadVize YılıKademe - Belge TarihiKulübü
1 ABDURRAHMAN ARSLAN 1. Kademe - 2009
2 AĞAH KANIŞLI 1. Kademe - 2007 VAN URARTI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
3 AHMET SAİN 1. Kademe - 2011
4 AHMET ÖZTÜRK 1. Kademe - 2010 TOFAŞ SPOR KULÜBÜ
5 AHMET AKTAŞ 1. Kademe - 2014
6 AHU ACAR
7 AKİF ERDOĞAN 1. Kademe - 2014
8 ALEV CEM ATEŞ 1. Kademe - 2005
9 ALİ RIZA ALTAY 3. Kademe -
10 ALİYE NİLÜFER AKYOL 1. Kademe - 2007 HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
11 ANIL AYDIN 1. Kademe - 2012 ÇINARLI SPOR KULÜBÜ
12 AYŞE BÜŞRA ERDEM 1. Kademe - 2016 DOLPHİN SPOR KULÜBÜ
13 AZİZ ALPER BAKIROĞLU 2. Kademe - 2007 MANİSA SU SPORLARI KULÜBÜ
14 BARIŞ ŞEREF 1. Kademe - 2012
15 BARIŞ SARAÇ 1. Kademe - 2009 REYHANLI SPOR KULÜBÜ
16 BAYRAM YALÇINKAYA 1. Kademe - 2011
17 BERNA ŞENCAN 1. Kademe - 2011
18 BİROL UÇAR 1. Kademe - 2010
19 BUĞRAHAN CESUR 1. Kademe - 2014
20 CEYLAN SERBEST 1. Kademe - 2014
21 COŞKUN DUMAN 1. Kademe - 2007
22 ÇİĞDEM ÇAĞLAYAN 1. Kademe - 2005
23 DENİZ ACARI 1. Kademe - 2014
24 DERVİŞ ALAŞ 1. Kademe - 2009
25 DERYA MERİÇ 1. Kademe - 2009 DOLPHİN SPOR KULÜBÜ
26 DEVRİM AY 1. Kademe - 2007
27 DİLARA BALABAN 1. Kademe - 2014
28 DİNÇER YAŞAR 1. Kademe - 2007
29 DOĞAÇ VARDENİZ 1. Kademe - 2014
30 DOĞAN ÖZGÜR 1. Kademe - 2008 BURSAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ
31 DOĞUKAN ARPACIOĞULLARI 1. Kademe - 2012 HATAY YÜZME İHTİSAS VE SU SPORLARI SPOR KULÜBÜ
32 DURSUN SARU 1. Kademe - 2005
33 EDİBE ECE ONUR 1. Kademe - 2016 HATAY SU SPORLARI VE YÜZME KULÜBÜ
34 ELİF DEMİR 1. Kademe - 2014
35 EMİN ÖZTOP 1. Kademe - 2011
36 EMİN CEM SARIEL 1. Kademe - 2014
37 ENES ÜNLÜ 1. Kademe - 2014
38 ERDAL DEMİR 1. Kademe - 2014
39 ERHAN ALKAYA 1. Kademe - 2009
40 ESEN KARTAL YAKAR 1. Kademe - 2010
41 ESRA KESİM 1. Kademe - 2014
42 EYÜP COŞKUN 1. Kademe - 2014
43 EZGİ YAZGAN 1. Kademe - 2012 35 SUTOPU VE YÜZME SPOR KULÜBÜ
44 FADİME SOLAKER 1. Kademe - 2009
45 FARUK SARIBAYIR 2. Kademe - 2012
46 FATMA NUR KOÇ 1. Kademe - 2012 ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
47 FERHAT EFECAN SEYMAN 1. Kademe - 2010
48 GİZEM ŞENCAN 1. Kademe - 2011
49 GÖKHAN ARIKAN 1. Kademe - 2007
50 GÖKMEN ÇİÇEK 1. Kademe - 2009
51 GÖKSEL YAVUZ 1. Kademe - 2014 BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
52 GÜLCAN MUTLU 1. Kademe - 2014
53 GÜLER ATASOY 1. Kademe - 2009 ADANA ÇUKUROVA SU SPORLARI KULÜBÜ
54 GÜLGÜN İREM AKMANOĞLU 1. Kademe - 2011
55 GÜNEŞ ÖZDAMAR 1. Kademe - 2007
56 HAKAN ÇITAK 1. Kademe - 2018
57 HALDUN KAAN ÖZÇİĞDEM 1. Kademe - 2005 HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
58 HASAN ÜÇÜNCÜ 1. Kademe - 2014
59 HASAN TAHSİN ASLAN 1. Kademe - 2008
60 HASBİ TOYGAR UÇAR 1. Kademe - 2012
61 HASRET KORKMAZ 1. Kademe - 2009
62 HAYRETTİN ÖZ 1. Kademe - 2008 ÇEKİRGE İDMAN YURDU
63 HÜSEYİN UZUNER 1. Kademe - 2011
64 HÜSEYİN CAN ÜLGÜNER 1. Kademe - 2009 ENKA SPOR KULÜBÜ
65 HÜSREV YALIM GÖREN 1. Kademe - 2010
66 IŞIN MELEK BERGAMALI 1. Kademe - 2011
67 İLKNUR KARATAŞ 1. Kademe - 2015
68 İPER ÖZDESTİCİ 1. Kademe - 2014
69 İSMAİL YÜKSEK 1. Kademe - 2014
70 İSMAİL ALİYEV 1. Kademe - 2007
71 İSMAİL BURAK YİĞİTDİNÇ 1. Kademe - 2008
72 KAAN KASAPAN 1. Kademe - 2012 ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
73 KAMİL KÖSEOĞLU 1. Kademe - 2007
74 KAMİL BOĞAÇ ALPUĞAN 1. Kademe - 2012
75 KEMAL PARLATAN 1. Kademe - 2007
76 KEMAL ŞÜKRÜ KARLIBAŞ 1. Kademe - 2014
77 LÜTFİYE KAYA 1. Kademe - 2016
78 MAHMUT SANCAR YETİŞ 1. Kademe - 2012
79 MEHMET YILDIRIMCAN 1. Kademe - 2011
80 MEHMET ÇELİK 1. Kademe - 2009 MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MESKİ SPOR KULÜBÜ
81 MEHMET GÜLEÇ 1. Kademe - 2005 ADALAR SU SPORLARI KULÜBÜ
82 MEHMET EMİN ÇINAR 1. Kademe - 2014
83 MEHMET ERHAN KANIŞLI 1. Kademe - 2007
84 MEHMET FATİH ŞAŞMAZ 1. Kademe - 2009
85 MEHMET MERT KARAER 1. Kademe - 2012
86 MEHMET TUFAN OLĞAÇ 1. Kademe - 2011
87 MERT BAHADIR BAKKALOĞLU 1. Kademe - 2005
88 MERVE TÜTÜNCÜ 1. Kademe - 2010 EGE SU SPORLARI TENİS İHTİSAS KULÜBÜ
89 MUHAMMET NACAR 1. Kademe - 2013
90 MUHARREM ÖZNALBANT 1. Kademe - 2011
91 MURAT AKKOYUN 1. Kademe - 2011
92 MURAT TANSUĞ 1. Kademe - 2007 ÇINARLI SPOR KULÜBÜ
93 MURAT KAPTANOĞLU 1. Kademe - 2007
94 MUSA SERDAR DEMİRALAY 1. Kademe - 2011 ÇEKİRGE İDMAN YURDU
95 MUSTAFA SÜRAL 1. Kademe - 2007
96 MUZAFFER TARKAN SAÇALIR 1. Kademe - 2008 ANTALYA SPOR KULÜBÜ
97 NAZİME ESİN ÖZER 1. Kademe - 2012 ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
98 NAZMİ AVCI 1. Kademe - 2009
99 NİYAZİ CAN KİRİK 1. Kademe - 2007
100 NUH KUBİLAY 1. Kademe - 2007 DOLPHİN SPOR KULÜBÜ
101 OKYANUS SİLANOĞLU 1. Kademe - 2005
102 ONUR TAKIŞ 1. Kademe - 2014
103 ONUR AYDIN 1. Kademe - 2009
104 ONUR İSTEK 1. Kademe - 2012
105 ONUR GÖKHAN BOZKURT 1. Kademe - 2007
106 ORÇUN ALKAN 1. Kademe - 2011
107 ORÇUN KIYICI 1. Kademe - 2014
108 ORHAN UZUNOĞLU 1. Kademe - 2008
109 OSMAN TAŞKIRAN 1. Kademe - 2011
110 OZAN ÇAYLAK 1. Kademe - 2012
111 ÖMER DURMAZ 1. Kademe - 2011
112 ÖMER ÖZER 1. Kademe - 2011
113 ÖNDER DAĞLIOĞLU 1. Kademe - 2011
114 ÖZGE BECERİKLİ 1. Kademe - 2013
115 ÖZGE SAĞLAM 1. Kademe - 2007
116 ÖZLEM DEMİRDÖKEN 1. Kademe - 2007
117 ÖZLEM KAHRAMAN 3. Kademe - 2015 MANİSA SU SPORLARI KULÜBÜ
118 ÖZNUR SEVGİ EMİROĞLU 1. Kademe - 2008 YEŞİLYURT SPOR KULÜBÜ
119 PELİN GÜLNAR 1. Kademe - 2012 ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
120 RAMAZAN KÖKSAL 1. Kademe - 2014
121 RAMAZAN FIRAT ARICAN 1. Kademe - 2014 TÜRKİYE SPOR YAZARLARI VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
122 RAMAZAN OKAN ASLAN 1. Kademe - 2012 ÇINARLI SPOR KULÜBÜ
123 RECEP ŞAHİN 1. Kademe - 2014
124 RESUL KERSE 1. Kademe - 2005 HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
125 REYHAN DÜDÜKÇÜ 1. Kademe - 2008
126 RIDVAN EKMEKÇİ 1. Kademe - 2011
127 RİFAT ŞEN 1. Kademe - 2009
128 RÜMEYSA ÖZDEMİR 1. Kademe - 2014
129 SADIK KAYNAK 1. Kademe - 2011
130 SEDAT MUTLU 1. Kademe - 2011
131 SEFER ALP KÖYCÜ 3. Kademe - 2017
132 SELAMİ KUŞ 1. Kademe - 2012
133 SELİN DEMİRDEN ATABAŞ 1. Kademe - 2011
134 SELİN SEVAK 1. Kademe - 2007 ADANA YÜZME İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
135 SEMİR TOPAL 1. Kademe - 2012
136 SERAP ELİBOL 1. Kademe - 2014
137 SERCAN SÖZGELMEZ 1. Kademe - 2010 EGE SU SPORLARI TENİS İHTİSAS KULÜBÜ
138 SERHAT KAYNAK 1. Kademe - 2011
139 SERKAN DEMİRDÖKEN 1. Kademe - 2007 DOLPHİN SPOR KULÜBÜ
140 SEVDA BAYRAKDARLAR 1. Kademe - 2011
141 SEVGİ GÜZELYURT 1. Kademe - 2012
142 SEZGİN DEMİRTAŞ 1. Kademe - 2011
143 SİMAY YAVUZ 2. Kademe - 2016 ADALAR SU SPORLARI KULÜBÜ
144 ŞAN BERKİ ÖZKUL 3. Kademe - 2016 BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
145 ŞAZİYE ASENA ELDAŞ 1. Kademe - 2016 İSKENDERUN YÜZME İHTİSAS VE SUALTI SPORLARI
146 ŞÜKRÜ ÇELEBİ 1. Kademe - 2007
147 TAHSİN GENCEBAY 1. Kademe - 2008
148 TALİN MİNASOĞLU 1. Kademe - 2005 HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
149 TAMER AYÇA 1. Kademe - 2007 35 SUTOPU VE YÜZME SPOR KULÜBÜ
150 TAMER OLGAR 1. Kademe - 2009
151 TEVFİK CEM AKALIN 1. Kademe - 2005
152 UĞUR KALKAN 1. Kademe - 2008
153 ULUÇ CAYMAZ 1. Kademe - 2007
154 UMUT TÜZÜN 1. Kademe - 2012
155 UTKU IŞIK 1. Kademe - 2007
156 ÜMRAN MACİT 1. Kademe - 2012
157 ÜNAL KUBİLAY ACAR 1. Kademe - 2011 ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
158 VECİHİ CAN KARATAŞ 1. Kademe - 2014
159 VOLKAN METE 1. Kademe - 2007
160 YASEMİN YÜCER 1. Kademe - 2007 YEŞİLYURT SPOR KULÜBÜ
161 YASEMİN ACAR 1. Kademe - 2008 HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
162 YAŞAR YILMAZ 1. Kademe - 2011 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
163 YAVUZ ÇAKIR 1. Kademe - 2007
164 YILDIZ MERİÇ 1. Kademe - 2007
165 YİĞİT BİÇİN 1. Kademe - 2014
166 YUSUF YILDIRIM 1. Kademe - 2014
167 YUSUF ORTAÇ 1. Kademe - 2009
168 ADANA ADNAN SANRI 2. Kademe - 2012
169 ADANA ADNAN FINDIKOĞLU 1. Kademe - 2015
170 ADANA AHU IRMAK 1. Kademe - 2015
171 ADANA BÜŞRA ÖLMEZ 1. Kademe - 2016
172 ADANA CEVDET ALTUĞUL 1. Kademe - 2015
173 ADANA CİHAN BÜYÜKBURÇ 1. Kademe - 2007
174 ADANA DUYGU ULUGAY 1. Kademe - 2015
175 ADANA ERCAN EKİCİ 1. Kademe - 2013
176 ADANA ERTUNÇ TANSUĞ 1. Kademe - 2007
177 ADANA ESİN NOYANER 2. Kademe - 2017
178 ADANA ESRA MENEKŞE 1. Kademe - 2015
179 ADANA FERİT CAN SOLMAZ 1. Kademe - 2017 ÇINARLI SPOR KULÜBÜ
180 ADANA FURKAN PULOĞLU 1. Kademe - 2015
181 ADANA GÖKHAN CAN CİĞER 2. Kademe - 2017
182 ADANA HAFİZE ECE YÖRÜSÜN 1. Kademe - 2015
183 ADANA HALİME ANNE ACET 1. Kademe - 2015
184 ADANA İBRAHİM DEHŞAN KIZIL 2. Kademe - 2012
185 ADANA İLKER KARATAŞ 1. Kademe - 2015 ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
186 ADANA MUSTAFA MERT 2. Kademe - 2012
187 ADANA ÖZGÜR YARAR 1. Kademe - 2007
188 ADANA SAMİ AKGÖZ 2. Kademe -
189 ADANA SEÇKİN ÜNÜVAR 1. Kademe - 2017
190 ADANA VOLKAN BURAK TUNCİL 2. Kademe - 2014
191 ADANA YUSUF SEYHAN GÜLER 2. Kademe - 2017
192 ADANA ZAFER ÇAKIRGİL 1. Kademe - 2009
193 ADAPAZARI OSMAN MURAT TUZLA 1. Kademe - 2016
194 ADIYAMAN AYÇA KAHRAMAN 1. Kademe - 2017
195 ADIYAMAN BERKAN ERTUĞRUL BAŞAÇIK 1. Kademe - 2017
196 ADIYAMAN CAFER ALPASLAN GÖÇER 1. Kademe - 2017
197 ADIYAMAN DENİZ GAZİ ALTAN 1. Kademe - 2017
198 ADIYAMAN ELİF YETKİNER 1. Kademe - 2017
199 ADIYAMAN EMİNE TOSUN 1. Kademe - 2017
200 ADIYAMAN HASAN SÖNMEZ 1. Kademe - 2017
201 ADIYAMAN MEHMET SAYINER 1. Kademe - 2017
202 ADIYAMAN MEHMET YUNUS KÖYLÜ 1. Kademe - 2017
203 ADIYAMAN NAİME BÜŞRA BAĞCI 1. Kademe - 2016
204 ADIYAMAN OĞUZHAN İNAL 1. Kademe - 2017
205 ADIYAMAN RAMAZAN SÖNMEZ 1. Kademe - 2017
206 ADIYAMAN YUSUF DOLAŞKAN 1. Kademe - 2017
207 AKSARAY AGAJAN OVLYAKULYYEV 1. Kademe - 2014
208 AKSARAY DERYA FİDAN 2. Kademe - 2017
209 AKSARAY EYÜP KARLIBAŞ 2. Kademe - 2016
210 AKSARAY ÖZGE YILDIZ 1. Kademe - 2014
211 ANKARA AHMET ONAT TÜRK 1. Kademe - 2016 ODTÜ SPOR KULÜBÜ
212 ANKARA ASENA KOÇ 1. Kademe - 2014 ANKARA BEDEN TERBİYESİ SPOR KULÜBÜ
213 ANKARA BELİZ OCAN 1. Kademe - 2016
214 ANKARA BİLAL AKGÖZ 1. Kademe - 2016
215 ANKARA CEYHUN CENGİZ 3. Kademe - 2017
216 ANKARA ERAY TEMAMOĞLU 1. Kademe - 2016
217 ANKARA FİRUZAN CANSIN SAYIN 1. Kademe - 2015 ODTÜ SPOR KULÜBÜ
218 ANKARA İLHAMİ DEMİRÖZ 2. Kademe - 1973 ODTÜ SPOR KULÜBÜ
219 ANKARA İLKİM NUR BEZAZ 1. Kademe - 2016 ODTÜ SPOR KULÜBÜ
220 ANKARA MERT GÜN 1. Kademe - 2013
221 ANKARA NEJAT KOCABAY 2. Kademe - 1985
222 ANKARA OĞUZHAN DOĞAN 1. Kademe - 2016
223 ANKARA ONUR SAĞLAM 1. Kademe - 2016
224 ANKARA ONUR ÖZDEMİR 1. Kademe - 2013
225 ANKARA RUKİYE GEÇER 1. Kademe - 2016
226 ANKARA SELİM KARAKUŞ 1. Kademe - 2016
227 ANKARA URAL KAAN SÖZERİ 1. Kademe - 2016 ODTÜ SPOR KULÜBÜ
228 ANTAKYA RIDVAN YİĞİTOĞLU 2. Kademe - 2017
229 ANTALYA AHMET FARUK AYVAZ 1. Kademe - 2016
230 ANTALYA AHMET METE KOÇ 2. Kademe - 2017
231 ANTALYA BÜŞRA DENİZ KIRAR 1. Kademe - 2016 İSKENDERUN YÜZME İHTİSAS VE SUALTI SPORLARI
232 ANTALYA CİHAN ALGAN 1. Kademe - 2016
233 ANTALYA DAMRA TONGO 1. Kademe - 2016
234 ANTALYA FİKRİ ÇETİN TOP 1. Kademe - 2016
235 ANTALYA GÜLSÜM ÇİFTÇİ 1. Kademe - 2016
236 ANTALYA İCLAL ÇAKIR 1. Kademe - 2007
237 ANTALYA LASHGARI KHASHAYAR 1. Kademe - 2017
238 ANTALYA MURAT YILMAZ 1. Kademe - 2013
239 ANTALYA SELEN IRLAYICI 1. Kademe - 2017
240 ANTALYA YUSUF DEMİRCİ 1. Kademe - 2016 İSKENDERUN YÜZME İHTİSAS VE SUALTI SPORLARI
241 AYDIN OKAN SERHAT TUNCİL 2. Kademe - 2017
242 BARTIN SAMET CAN AYTEKİN 1. Kademe - 2017
243 BODRUM HAKAN ŞAHİNOĞLU 2. Kademe - 2015
244 BURSA ABDÜLKADİR TÜRKEŞ 2. Kademe - 2016
245 BURSA AHMET ESER TAYCI 1. Kademe - 2008
246 BURSA AHMET HÜSNÜ PEKER 1. Kademe - 2008
247 BURSA ALİ BATMAZ 1. Kademe - 2015
248 BURSA ALİ BİZİMTUNA 1. Kademe - 2008 TOFAŞ SPOR KULÜBÜ
249 BURSA ANIL MUTLU 1. Kademe - 2012
250 BURSA BARIŞ EKER 1. Kademe - 2013
251 BURSA BEYAZIT TOPÇUOĞLU 3. Kademe - 2017
252 BURSA CESUR TORUN 1. Kademe - 2011
253 BURSA ECE ERDEMANAR 1. Kademe - 2013
254 BURSA ENBİYA KAHRAMAN 1. Kademe - 2007
255 BURSA FATİH GÖTÜREN 2. Kademe - 2015
256 BURSA HAKAN KABAK 1. Kademe -
257 BURSA İSA ÜZER 2. Kademe - 2014 BURSAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ
258 BURSA MUSTAFA AKKAŞ 1. Kademe - 2011
259 BURSA NEHİR EREN 1. Kademe - 2007
260 BURSA ONUR İNCİROĞLU 1. Kademe - 2008
261 BURSA ORHUN BİLGE ERDUR 2. Kademe - 2015
262 BURSA ÖZCAN KAHRAMAN 1. Kademe - 2017 EGE SU SPORLARI TENİS İHTİSAS KULÜBÜ
263 BURSA SERDAR MERİÇ 1. Kademe - 2010
264 BURSA TOLGA KARAOSMAN 1. Kademe - 2013
265 BURSA TUĞÇE SUNGUR 1. Kademe - 2013
266 BURSA YUSUF CEM AKGÜN 1. Kademe - 2009
267 ÇANAKKALE ALİ ERCAN ÖZBEY 1. Kademe - 2014
268 ÇORUM GÜLÇİN AKSOYLU 1. Kademe - 2017 PALACI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
269 ÇORUM MURAT GÜÇLÜ 1. Kademe - 2017 KAYSERİ OLİMPİK GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ
270 ÇORUM TOLGA ÇELİK 1. Kademe - 2017
271 ÇORUM TUĞÇE BIDAK 1. Kademe - 2017
272 ÇORUM YUNUS EMRE TANGAL 1. Kademe - 2017
273 DİYARBAKIR BURCU KILIÇ 1. Kademe - 2013
274 EDİRNE KEREM GÖKER KOÇAK 1. Kademe - 2017
275 ELAZIĞ AHMET DEMİR 1. Kademe - 2016
276 ELAZIĞ ALTUĞ İÇTEN 1. Kademe - 2016
277 ELAZIĞ BAHADIR AYKURT 1. Kademe - 2016
278 ELAZIĞ BEKİR SADAK 1. Kademe - 2016
279 ELAZIĞ BURAK GÜNEŞ 1. Kademe - 2016
280 ELAZIĞ CİHAN GÜRBÜZ 1. Kademe - 2016
281 ELAZIĞ ELİF GÜNHAN 1. Kademe - 2016
282 ELAZIĞ EMRE CAN ZORLU 1. Kademe - 2016
283 ELAZIĞ ERDEM KELEŞ 1. Kademe - 2016
284 ELAZIĞ ERSİN ADIGÜZEL 1. Kademe - 2016
285 ELAZIĞ FUAT YILMAZ 1. Kademe - 2016
286 ELAZIĞ MELİKE DÖNMEZ 1. Kademe - 2016
287 ELAZIĞ MELTEM KARACA 1. Kademe - 2016
288 ELAZIĞ MUHAMMED FARUK ÇETİNKAYA 1. Kademe - 2016
289 ELAZIĞ NİDA PİRİNÇ 1. Kademe - 2016
290 ELAZIĞ TUBA İNCE 1. Kademe - 2016
291 ELAZIĞ YAVUZ YILDIRIM 1. Kademe - 2016
292 ERZİNCAN BAYKAL KARATAŞ 1. Kademe - 2016
293 GAZİANTEP ABDÜLKADİR ERBALTA 1. Kademe - 2016
294 GAZİANTEP ALPCAN ÇELİK 1. Kademe - 2016
295 GAZİANTEP BATUHAN TURAN 1. Kademe - 2016
296 GAZİANTEP CEMAL ÇAMLIBEL 2. Kademe - 2012
297 GAZİANTEP CENGİZ BİNGÜL 2. Kademe - 2014
298 GAZİANTEP FURKAN EMRE GÜL 1. Kademe - 2016 DOLPHİN SPOR KULÜBÜ
299 GAZİANTEP GÖKHAN TERKİN 3. Kademe - 2017
300 GAZİANTEP İREM KONAÇ 1. Kademe - 2016
301 GAZİANTEP KÜBRA ÖZAYGUT 1. Kademe - 2016
302 GAZİANTEP MEHMET SENCER 2. Kademe - 2014
303 GAZİANTEP MEHMET ALİ ALBAS 2. Kademe - 2014
304 GAZİANTEP MEHMET ÇAĞATAY BAYEL 1. Kademe - 2016
305 GAZİANTEP MEHMET EMİN BAY 1. Kademe - 2007
306 GAZİANTEP MEHMET MUTLU AZGIN 1. Kademe - 2016
307 GAZİANTEP MUHAMMED FATİH KARAKURT 1. Kademe - 2016
308 GAZİANTEP MURAT İŞÇİ 1. Kademe - 2016
309 GAZİANTEP NURSEL KANIŞLI 1. Kademe - 2007
310 GAZİANTEP OKAN TERKİN 2. Kademe - 2014
311 GAZİANTEP OKAN BOZDANA 1. Kademe - 2007
312 GAZİANTEP SEZAİ BURAK ERDEM 1. Kademe - 2016
313 GAZİANTEP YAKUP ASLAN 1. Kademe - 2016 PALACI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
314 GAZİANTEP YUNUS TERKİN 1. Kademe - 2016
315 HATAY AHMET EKİNCİ 1. Kademe - 2016 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
316 HATAY AKSEL TURHANER 1. Kademe - 2016 İSKENDERUN YÜZME İHTİSAS VE SUALTI SPORLARI
317 HATAY ATAKAN KUSERLİ 1. Kademe - 2016 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
318 HATAY CEMAL OĞUZHAN KUTLU 1. Kademe - 2016 HATAY YÜZME İHTİSAS VE SU SPORLARI SPOR KULÜBÜ
319 HATAY DAMLA EKİNCİ 1. Kademe - 2016 HATAY YÜZME İHTİSAS VE SU SPORLARI SPOR KULÜBÜ
320 HATAY EMRULLAH SEVEN 1. Kademe - 2016 HATAY YÜZME İHTİSAS VE SU SPORLARI SPOR KULÜBÜ
321 HATAY ERCAN BARUTÇU 1. Kademe - 2016
322 HATAY ESRA ÇELİK 1. Kademe - 2016
323 HATAY EZGİ ONUR 1. Kademe - 2014
324 HATAY EZGİ DOĞRUKUL 1. Kademe - 2016 HATAY YÜZME İHTİSAS VE SU SPORLARI SPOR KULÜBÜ
325 HATAY İBRAHİM KUZU 1. Kademe - 2016
326 HATAY KEMAL ALIŞ 1. Kademe - 2016
327 HATAY MEHMET HATTAPOĞLU 1. Kademe - 2016 HATAY YÜZME İHTİSAS VE SU SPORLARI SPOR KULÜBÜ
328 HATAY MEHMET ALİ BEKÇİ 1. Kademe - 2016
329 HATAY MUAMMER EFE AY 1. Kademe - 2017 İSKENDERUN YÜZME İHTİSAS VE SUALTI SPORLARI
330 HATAY MUSTAFA GÖKBURU 1. Kademe - 2016 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
331 HATAY MUSTAFA SAVAŞ 1. Kademe - 2009
332 HATAY OĞUZHAN YALÇIN 1. Kademe - 2016 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
333 HATAY ONUR ÖZTÜRK 1. Kademe - 2009
334 HATAY ÖKKEŞ TÜRKMEN ÇİÇEK 2. Kademe - 2012
335 HATAY ÖMER MIHÇAKAN 2. Kademe - 2012
336 HATAY ÖMER HATTAPOĞLU 1. Kademe - 2016
337 HATAY ÖMER FARUK KÜÇÜK 1. Kademe - 2014 İSKENDERUN YÜZME İHTİSAS VE SUALTI SPORLARI
338 HATAY SABAHAT HÜZMELİ 1. Kademe - 2009
339 HATAY SERVET AKGÖL 2. Kademe - 2017
340 HATAY VELİ DANACI 1. Kademe - 2016
341 İSKENDERUN MEHMET AKTEPE 2. Kademe - 2014
342 İSTANBUL AHMET SULU 3. Kademe - 11.10.2005
343 İSTANBUL ALİ EMİR TEKEREK 2. Kademe - 2015 Modaspor
344 İSTANBUL ALP ELGİN 3. Kademe - 2017 BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
345 İSTANBUL ALPER TUNGA ŞALT 1. Kademe - 2014
346 İSTANBUL ANIL DEMİRSOY 1. Kademe - 2014
347 İSTANBUL AVİ YENSARFATİ 2. Kademe -
348 İSTANBUL BARET AVEDİKOĞLU 1. Kademe -
349 İSTANBUL BATI AYAŞLIOĞLU 1. Kademe - 2012
350 İSTANBUL BAYRAM GÜRLER 1. Kademe - 2013
351 İSTANBUL BELİT CANSU PARTO 1. Kademe - 2017 YEŞİLYURT SPOR KULÜBÜ
352 İSTANBUL BERK GEZEK 1. Kademe - 2012 GALATASARAY SPOR KULÜBÜ
353 İSTANBUL BERK YILMAZ 2. Kademe - 2015
354 İSTANBUL BURAK FADILLIOĞLU 3. Kademe - 2017 ANKARA BEDEN TERBİYESİ SPOR KULÜBÜ
355 İSTANBUL BURÇAK TÜMAY PEKEL 1. Kademe - 2013 GALATASARAY SPOR KULÜBÜ
356 İSTANBUL BURÇİN AYKUT 1. Kademe - 2013
357 İSTANBUL BURHANETTİN KEREM OLCAYTU 2. Kademe - 2007
358 İSTANBUL CEM FİLİKSAÇ 1. Kademe - 2005
359 İSTANBUL ÇAĞATAY REÇEL 1. Kademe - ÇEKİRGE İDMAN YURDU
360 İSTANBUL DAMLA DENİZ DÜZ 1. Kademe - 2013
361 İSTANBUL EMRE VERİ 3. Kademe - 2017 ENKA SPOR KULÜBÜ
362 İSTANBUL ERGUN METE 2. Kademe - 2016
363 İSTANBUL ERKAN TÜRKKAN 2. Kademe - 2007
364 İSTANBUL ERSİN ÖZDURAK 3. Kademe - 2017
365 İSTANBUL EVRİM DERİN 1. Kademe - 2013
366 İSTANBUL FUNDA OZANKAYA 1. Kademe - 2017
367 İSTANBUL FURKAN SERBEST 2. Kademe - 2017
368 İSTANBUL GÜLSÜM SONAL 1. Kademe - 2017
369 İSTANBUL HAKAN ÇALIŞIR 1. Kademe - 2013
370 İSTANBUL HAKAN ŞAHBAZ 3. Kademe - 2017 İstanbul Yüzme İhtisas Kulübü
371 İSTANBUL HALİL İBRAHİM AVCIOĞLU 2. Kademe - 2015 GALATASARAY SPOR KULÜBÜ
372 İSTANBUL HASAN SÜREYYA EYÜPOĞULLARI 2. Kademe - 2014
373 İSTANBUL İHSAN BENAN KORKMAZER 2. Kademe - 2015
374 İSTANBUL İPEK ACAR 1. Kademe - 2017 GALATASARAY SPOR KULÜBÜ
375 İSTANBUL KEVKEP ÇİĞDEM PEKER 1. Kademe - 2013
376 İSTANBUL LEVENT SAĞLAM 1. Kademe - 2008
377 İSTANBUL MEHMET ALP OLCAYTU 3. Kademe - 2017 MANİSA SU SPORLARI KULÜBÜ
378 İSTANBUL MEHMET SIDIK SAYMAZ 2. Kademe - 2017
379 İSTANBUL MERVE YILDIZ TEPEBAŞI 1. Kademe - 2016 GALATASARAY SPOR KULÜBÜ
380 İSTANBUL MURAT NUMANOĞLU 1. Kademe - 2007
381 İSTANBUL MURAT ÜNSAL FİRİKÇİ 2. Kademe - 2008
382 İSTANBUL OLEG ASTANIN 1. Kademe - 2015
383 İSTANBUL ÖMER YAMAN 1. Kademe - 2013
384 İSTANBUL ÖMER YÜCEARDA 1. Kademe - 2013
385 İSTANBUL RAHİME TURUNÇ 1. Kademe - 2016
386 İSTANBUL RAUF DENİZER 3. Kademe - 2017
387 İSTANBUL SAVAŞ TÜRK 3. Kademe - 2017
388 İSTANBUL SİNAN TURUNÇ 3. Kademe - 2017
389 İSTANBUL STEVAN NONKOVİC
390 İSTANBUL VAHAP ALGIN 2. Kademe - 2007
391 İSTANBUL ZEYNEP BOZDOĞAN 1. Kademe - 2013
392 İSTANBUL ZORAN KONTİC
393 İZMİR AHMET ALTAY 1. Kademe - 2007
394 İZMİR AKİF UZ 2. Kademe - 2015
395 İZMİR ALPER ÖZERENGİN 1. Kademe - 2007
396 İZMİR BANU ARKIŞ 1. Kademe - 2010
397 İZMİR BİGE GEREK 1. Kademe - 2010
398 İZMİR BÜLENT YILDIRIM 1. Kademe - 2005
399 İZMİR CEM SİVRİ 1. Kademe - 2005
400 İZMİR CİHANGİR NERGİZ 2. Kademe - 2017
401 İZMİR ÇAĞDAŞ BALIKÇI 1. Kademe - 2012
402 İZMİR ÇAĞDAŞ SEZER 2. Kademe - 2014
403 İZMİR ERHAN ÖZVATAN 2. Kademe - 2014
404 İZMİR İNCİ YILMAZ 1. Kademe - 2013
405 İZMİR KÜBRA KUŞ 1. Kademe - 2016 EGE SU SPORLARI TENİS İHTİSAS KULÜBÜ
406 İZMİR MEHMET NECİM TEKİN 2. Kademe - 2014
407 İZMİR MERT GÜÇLÜ 1. Kademe - 2010
408 İZMİR MUSTAFA ERHAN SÖĞÜT 1. Kademe - 2007
409 İZMİR ÖZGÜR KAHRAMAN 2. Kademe - 2015
410 İZMİR RACİ ÇABUK 1. Kademe - 2007
411 İZMİR SOYKAN ÜSTÜNKAR 2. Kademe - 2014 Ege Üniversitesi Spor Kulübü
412 İZMİR SÜLEYMAN ONUR YILDIZ 1. Kademe - 2016 İSKENDERUN YÜZME İHTİSAS VE SUALTI SPORLARI
413 İZMİR TARKAN LALELİ 1. Kademe - 2013
414 İZMİR UFUK GÜRSEL 2. Kademe - 2014
415 İZMİR UĞURCAN KOCATAŞ 2. Kademe - 2016
416 İZMİR YAĞMUR AZIR 2. Kademe - 2014
417 İZMİR ZİYA ALTAŞ 2. Kademe - 2014
418 KARAMAN AYŞEGÜL TÜYSÜZ GÜVEN 1. Kademe - 2017
419 KARAMAN DURMUŞ FATİH GÜVEN 1. Kademe - 2017
420 KARAMAN RABİA KARABACAK 1. Kademe - 2017
421 KAYSERİ ALİ TAYYAR 1. Kademe - 2016 KAYSERİ OLİMPİK GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ
422 KAYSERİ BEKİR KARACAOĞLAN 1. Kademe - 2017
423 KAYSERİ BERAT TUNCELLİ 1. Kademe - 2016 KAYSERİ OLİMPİK GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ
424 KAYSERİ ELİF KAYAPINAR 1. Kademe - 2017 KAYSERİ OLİMPİK GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ
425 KAYSERİ FATMA NUR GÜMÜŞ 1. Kademe - 2017 KAYSERİ OLİMPİK GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ
426 KAYSERİ FERHAT KAYA 1. Kademe - 2017
427 KAYSERİ HAKAN ÖZET 2. Kademe - 2015
428 KAYSERİ KÜBRA NUR DİLBAZ 1. Kademe - 2017
429 KAYSERİ RASİM ÇAMLIBEL 1. Kademe - 2017
430 KAYSERİ ŞULE KOCABACAK 1. Kademe - 2016
431 KOCAELİ ADEM GENÇ 1. Kademe - 20165
432 KOCAELİ ELİF AYDIN 1. Kademe - 2016 BURSAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ
433 KOCAELİ MEHMET ERDER 1. Kademe - 2016
434 KOCAELİ SEMİHA HOŞOĞLU 1. Kademe - 2017
435 KOCAELİ UFUK TUZAL 1. Kademe - 2017
436 KONYA ABDÜLMECİT AYDINOĞLU 1. Kademe - 2015
437 KONYA AYŞE KADEROĞLU 1. Kademe - 2015
438 KONYA CENGİZ UZUN 1. Kademe - 2015
439 KONYA EMİN SELÇUK SOLAK 1. Kademe - 2015
440 KONYA ERHAN DOĞAN 1. Kademe - 2015
441 KONYA HALE ULUKAN 1. Kademe - 2015
442 KONYA HASAN SEREN 3. Kademe - 2017 SELÇUKLU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
443 KONYA KUTLUKHAN YAĞMUR ÖZEKER 1. Kademe - 2013
444 KONYA MAHMUT GAZİ TUNÇ 1. Kademe - 2015
445 KONYA MEHMET TAŞKIN 1. Kademe - 2015
446 KONYA MEHMET DENKTAŞ 1. Kademe - 2015
447 KONYA MURAT YILMAZ 1. Kademe - 2013
448 KONYA MÜCEVHER BURÇİN BAYAR 1. Kademe - 2015
449 KONYA MÜMİN ÖRNEK 1. Kademe - 2015
450 KONYA ORHAN ÇETİN 1. Kademe - 2015
451 KONYA RAMAZAN EMRE BIYIK 1. Kademe - 2015
452 KONYA SAMED DEDEMLİ 1. Kademe - 2015
453 KONYA SEDEF ÖZER 1. Kademe - 2015
454 MALATYA ABDULVAHAP KARAASLAN 3. Kademe - 2017
455 MALATYA ABİDİN GÜVEN 1. Kademe - 2016
456 MALATYA FATİH YILMAZ 1. Kademe - 2013
457 MALATYA FATİH TAŞAN 1. Kademe - 2013
458 MALATYA HÜLYA KORKMAZ 1. Kademe - 2016
459 MALATYA MURAT BAYINDIR 1. Kademe - 2016
460 MALATYA MURAT ÜLKÜ DURAK 1. Kademe - 2016 MALATYA SU SPORLARI KULÜBÜ
461 MALATYA ÖZDEN DEMİR 1. Kademe - 2016
462 MALATYA RÜSTEM PELİT 1. Kademe - 2013
463 MALATYA SEMİH ERTAN 1. Kademe - 2016
464 MALATYA YUNUS DAYAN 1. Kademe - 2013
465 MANİSA ABDİ SERCAN GÜLLÜ 1. Kademe - 2013
466 MANİSA SAİM BÜLENT SANCAR 2. Kademe - 2015
467 MARDİN UĞUR DÖLCEK 1. Kademe - 2016
468 MERSİN ALİ GÖK 1. Kademe - 2017
469 MERSİN BERK DORUK AYDIN 1. Kademe - 2016
470 MERSİN LEVENT YILMAZ 1. Kademe - 2013
471 MERSİN SERDAR GÜCÜK 2. Kademe - 2017
472 MUĞLA FATİH PEHLİVANOĞLU 3. Kademe - 2017
473 MUĞLA METE ONUR KARABULUT 1. Kademe - 2017 BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
474 MUĞLA NAZİF BURAK KANDEMİR 1. Kademe - 2017
475 NİĞDE DUYGU ALTIPARMAK 1. Kademe - 2014
476 NİĞDE HİKMET İÇEL 1. Kademe - 2014
477 NİĞDE SONGÜL KURT 1. Kademe - 2017
478 OSMANİYE İLKAY DİLARA MENGİLLİ 1. Kademe - 2017
479 OSMANİYE MUSTAFA GÜLER 1. Kademe - 2017
480 OSMANİYE ÖMER AYDOĞAN 1. Kademe - 2017
481 OSMANİYE SEVGİ HANDAN MENGİLLİ 1. Kademe - 2017
482 SAMSUN TAHSİN SARICI 1. Kademe - 2013
483 SİİRT RUNİ ÖZDEMİR 1. Kademe - 2013
484 SİİRT SERKAN YİĞİTER 1. Kademe - 2013
485 ŞANLIURFA ÖZKAN ERTÜRK 1. Kademe - 2016
486 TOKAT ONUR YILMAZ 1. Kademe - 2016
487 VAN MUHAMMET RAHMAN KARATAŞ 1. Kademe - 2013
488 YOZGAT FUNDA ORUÇ 1. Kademe - 2017
489 YOZGAT HÜSEYİN UZUN 1. Kademe - 2017
490 YOZGAT İLKER SEFA ONUŞ 1. Kademe - 2017
491 ZONGULDAK SONER İPEK 1. Kademe - 2013