Antrenörlerimiz [Antrenör Sayı : 439] (Kayıtlar önce bölgeye sonrada ada göre sıralanmıştır.)

Sıra NoBölgesiAd SoyadVize YılıKademe - Belge TarihiKulübü
1 ABDURRAHMAN ARSLAN 1. Kademe - 2009
2 AĞAH KANIŞLI 1. Kademe - 2007 VAN URARTI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
3 AHMET SAİN 1. Kademe - 2011
4 AHMET ÖZTÜRK 1. Kademe - 2010 TOFAŞ SPOR KULÜBÜ
5 AHMET AKTAŞ 1. Kademe - 2014
6 AHU ACAR
7 AKİF ERDOĞAN 1. Kademe - 2014
8 ALEV CEM ATEŞ 1. Kademe - 2005
9 ALİ RIZA ALTAY 3. Kademe -
10 ALİYE NİLÜFER AKYOL 1. Kademe - 2007 HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
11 ANIL AYDIN 1. Kademe - 2012 ÇINARLI SPOR KULÜBÜ
12 AYŞE BÜŞRA ERDEM 1. Kademe - 2016 DOLPHİN SPOR KULÜBÜ
13 AZİZ ALPER BAKIROĞLU 2. Kademe - 2007 MANİSA SU SPORLARI KULÜBÜ
14 BARIŞ ŞEREF 1. Kademe - 2012
15 BARIŞ SARAÇ 1. Kademe - 2009 REYHANLI SPOR KULÜBÜ
16 BAYRAM YALÇINKAYA 1. Kademe - 2011
17 BERNA ŞENCAN 1. Kademe - 2011
18 BİROL UÇAR 1. Kademe - 2010
19 BUĞRAHAN CESUR 1. Kademe - 2014
20 CEYLAN SERBEST 1. Kademe - 2014
21 COŞKUN DUMAN 1. Kademe - 2007
22 ÇİĞDEM ÇAĞLAYAN 1. Kademe - 2005
23 DENİZ ACARI 1. Kademe - 2014
24 DERVİŞ ALAŞ 1. Kademe - 2009
25 DERYA MERİÇ 1. Kademe - 2009 DOLPHİN SPOR KULÜBÜ
26 DEVRİM AY 1. Kademe - 2007
27 DİLARA BALABAN 1. Kademe - 2014
28 DİNÇER YAŞAR 1. Kademe - 2007
29 DOĞAÇ VARDENİZ 1. Kademe - 2014
30 DOĞAN ÖZGÜR 1. Kademe - 2008 BURSAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ
31 DOĞUKAN ARPACIOĞULLARI 1. Kademe - 2012 HATAY YÜZME İHTİSAS VE SU SPORLARI SPOR KULÜBÜ
32 DURSUN SARU 1. Kademe - 2005
33 EDİBE ECE ONUR 1. Kademe - 2016 HATAY SU SPORLARI VE YÜZME KULÜBÜ
34 ELİF DEMİR 1. Kademe - 2014
35 EMİN ÖZTOP 1. Kademe - 2011
36 EMİN CEM SARIEL 1. Kademe - 2014
37 ENES ÜNLÜ 1. Kademe - 2014
38 ERDAL DEMİR 1. Kademe - 2014
39 ERHAN ALKAYA 1. Kademe - 2009
40 ESEN KARTAL YAKAR 1. Kademe - 2010
41 ESRA KESİM 1. Kademe - 2014
42 EYÜP COŞKUN 1. Kademe - 2014
43 EZGİ YAZGAN 1. Kademe - 2012 35 SUTOPU VE YÜZME SPOR KULÜBÜ
44 FADİME SOLAKER 1. Kademe - 2009
45 FARUK SARIBAYIR 2. Kademe - 2012
46 FATMA NUR KOÇ 1. Kademe - 2012 ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
47 FERHAT EFECAN SEYMAN 1. Kademe - 2010
48 GİZEM ŞENCAN 1. Kademe - 2011
49 GÖKHAN ARIKAN 1. Kademe - 2007
50 GÖKMEN ÇİÇEK 1. Kademe - 2009
51 GÖKSEL YAVUZ 1. Kademe - 2014 BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
52 GÜLCAN MUTLU 1. Kademe - 2014
53 GÜLER ATASOY 1. Kademe - 2009 ADANA ÇUKUROVA SU SPORLARI KULÜBÜ
54 GÜLGÜN İREM AKMANOĞLU 1. Kademe - 2011
55 GÜNEŞ ÖZDAMAR 1. Kademe - 2007
56 HALDUN KAAN ÖZÇİĞDEM 1. Kademe - 2005 HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
57 HASAN ÜÇÜNCÜ 1. Kademe - 2014
58 HASAN TAHSİN ASLAN 1. Kademe - 2008
59 HASBİ TOYGAR UÇAR 1. Kademe - 2012
60 HASRET KORKMAZ 1. Kademe - 2009
61 HAYRETTİN ÖZ 1. Kademe - 2008 ÇEKİRGE İDMAN YURDU
62 HÜSEYİN UZUNER 1. Kademe - 2011
63 HÜSEYİN CAN ÜLGÜNER 1. Kademe - 2009 ENKA SPOR KULÜBÜ
64 HÜSREV YALIM GÖREN 1. Kademe - 2010
65 IŞIN MELEK BERGAMALI 1. Kademe - 2011
66 İLKNUR KARATAŞ 1. Kademe - 2015
67 İPER ÖZDESTİCİ 1. Kademe - 2014
68 İSMAİL YÜKSEK 1. Kademe - 2014
69 İSMAİL ALİYEV 1. Kademe - 2007
70 İSMAİL BURAK YİĞİTDİNÇ 1. Kademe - 2008
71 KAAN KASAPAN 1. Kademe - 2012 ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
72 KAMİL KÖSEOĞLU 1. Kademe - 2007
73 KAMİL BOĞAÇ ALPUĞAN 1. Kademe - 2012
74 KEMAL PARLATAN 1. Kademe - 2007
75 KEMAL ŞÜKRÜ KARLIBAŞ 1. Kademe - 2014
76 LÜTFİYE KAYA 1. Kademe - 2016
77 MAHMUT SANCAR YETİŞ 1. Kademe - 2012
78 MEHMET YILDIRIMCAN 1. Kademe - 2011
79 MEHMET ÇELİK 1. Kademe - 2009 REYHANLI SPOR KULÜBÜ
80 MEHMET GÜLEÇ 1. Kademe - 2005 ADALAR SU SPORLARI KULÜBÜ
81 MEHMET EMİN ÇINAR 1. Kademe - 2014
82 MEHMET ERHAN KANIŞLI 1. Kademe - 2007
83 MEHMET FATİH ŞAŞMAZ 1. Kademe - 2009
84 MEHMET MERT KARAER 1. Kademe - 2012
85 MEHMET TUFAN OLĞAÇ 1. Kademe - 2011
86 MERT BAHADIR BAKKALOĞLU 1. Kademe - 2005
87 MERVE TÜTÜNCÜ 1. Kademe - 2010 EGE SU SPORLARI TENİS İHTİSAS KULÜBÜ
88 MUHAMMET NACAR 1. Kademe - 2013
89 MUHARREM ÖZNALBANT 1. Kademe - 2011
90 MURAT AKKOYUN 1. Kademe - 2011
91 MURAT TANSUĞ 1. Kademe - 2007 ÇINARLI SPOR KULÜBÜ
92 MURAT KAPTANOĞLU 1. Kademe - 2007
93 MUSA SERDAR DEMİRALAY 1. Kademe - 2011 ÇEKİRGE İDMAN YURDU
94 MUSTAFA SÜRAL 1. Kademe - 2007
95 MUZAFFER TARKAN SAÇALIR 1. Kademe - 2008 ANTALYA SPOR KULÜBÜ
96 NAZİME ESİN ÖZER 1. Kademe - 2012 ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
97 NAZMİ AVCI 1. Kademe - 2009
98 NİYAZİ CAN KİRİK 1. Kademe - 2007
99 NUH KUBİLAY 1. Kademe - 2007 DOLPHİN SPOR KULÜBÜ
100 OKYANUS SİLANOĞLU 1. Kademe - 2005
101 ONUR TAKIŞ 1. Kademe - 2014
102 ONUR AYDIN 1. Kademe - 2009
103 ONUR İSTEK 1. Kademe - 2012
104 ONUR GÖKHAN BOZKURT 1. Kademe - 2007
105 ORÇUN ALKAN 1. Kademe - 2011
106 ORÇUN KIYICI 1. Kademe - 2014
107 ORHAN UZUNOĞLU 1. Kademe - 2008
108 OSMAN TAŞKIRAN 1. Kademe - 2011
109 OZAN ÇAYLAK 1. Kademe - 2012
110 ÖMER DURMAZ 1. Kademe - 2011
111 ÖMER ÖZER 1. Kademe - 2011
112 ÖNDER DAĞLIOĞLU 1. Kademe - 2011
113 ÖZGE BECERİKLİ 1. Kademe - 2013
114 ÖZGE SAĞLAM 1. Kademe - 2007
115 ÖZLEM DEMİRDÖKEN 1. Kademe - 2007
116 ÖZLEM KAHRAMAN 3. Kademe - 2015 MANİSA SU SPORLARI KULÜBÜ
117 ÖZNUR SEVGİ EMİROĞLU 1. Kademe - 2008 YEŞİLYURT SPOR KULÜBÜ
118 PELİN GÜLNAR 1. Kademe - 2012 ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
119 RAMAZAN KÖKSAL 1. Kademe - 2014
120 RAMAZAN FIRAT ARICAN 1. Kademe - 2014 TÜRKİYE SPOR YAZARLARI VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
121 RAMAZAN OKAN ASLAN 1. Kademe - 2012 ÇINARLI SPOR KULÜBÜ
122 RECEP ŞAHİN 1. Kademe - 2014
123 RESUL KERSE 1. Kademe - 2005 HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
124 REYHAN DÜDÜKÇÜ 1. Kademe - 2008
125 RIDVAN EKMEKÇİ 1. Kademe - 2011
126 RİFAT ŞEN 1. Kademe - 2009
127 RÜMEYSA ÖZDEMİR 1. Kademe - 2014
128 SADIK KAYNAK 1. Kademe - 2011
129 SEDAT MUTLU 1. Kademe - 2011
130 SEFER ALP KÖYCÜ 3. Kademe - 2017
131 SELAMİ KUŞ 1. Kademe - 2012
132 SELİN DEMİRDEN ATABAŞ 1. Kademe - 2011
133 SELİN SEVAK 1. Kademe - 2007 ADANA YÜZME İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
134 SEMİR TOPAL 1. Kademe - 2012
135 SERAP ELİBOL 1. Kademe - 2014
136 SERCAN SÖZGELMEZ 1. Kademe - 2010 EGE SU SPORLARI TENİS İHTİSAS KULÜBÜ
137 SERDAR MERİÇ 1. Kademe - 2010
138 SERHAT KAYNAK 1. Kademe - 2011
139 SERKAN DEMİRDÖKEN 1. Kademe - 2007 DOLPHİN SPOR KULÜBÜ
140 SEVDA BAYRAKDARLAR 1. Kademe - 2011
141 SEVGİ GÜZELYURT 1. Kademe - 2012
142 SEZGİN DEMİRTAŞ 1. Kademe - 2011
143 SİMAY YAVUZ 2. Kademe - 2016 ADALAR SU SPORLARI KULÜBÜ
144 ŞAN BERKİ ÖZKUL 3. Kademe - 2016 BODRUM YARIMADA SU SPORLARI KULÜBÜ
145 ŞAZİYE ASENA ELDAŞ 1. Kademe - 2016 İSKENDERUN YÜZME İHTİSAS VE SUALTI SPORLARI
146 ŞÜKRÜ ÇELEBİ 1. Kademe - 2007
147 TAHSİN GENCEBAY 1. Kademe - 2008
148 TALİN MİNASOĞLU 1. Kademe - 2005 HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
149 TAMER AYÇA 1. Kademe - 2007 35 SUTOPU VE YÜZME SPOR KULÜBÜ
150 TAMER OLGAR 1. Kademe - 2009
151 TEVFİK CEM AKALIN 1. Kademe - 2005
152 UĞUR KALKAN 1. Kademe - 2008
153 ULUÇ CAYMAZ 1. Kademe - 2007
154 UMUT TÜZÜN 1. Kademe - 2012
155 UTKU IŞIK 1. Kademe - 2007
156 ÜMRAN MACİT 1. Kademe - 2012
157 ÜNAL KUBİLAY ACAR 1. Kademe - 2011 ÇANAKKALE SUALTI VE CANKURTARMA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
158 VECİHİ CAN KARATAŞ 1. Kademe - 2014
159 VOLKAN METE 1. Kademe - 2007
160 YASEMİN YÜCER 1. Kademe - 2007 YEŞİLYURT SPOR KULÜBÜ
161 YASEMİN ACAR 1. Kademe - 2008 HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ
162 YAŞAR YILMAZ 1. Kademe - 2011 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
163 YAVUZ ÇAKIR 1. Kademe - 2007
164 YILDIZ MERİÇ 1. Kademe - 2007
165 YİĞİT BİÇİN 1. Kademe - 2014
166 YUSUF YILDIRIM 1. Kademe - 2014
167 YUSUF ORTAÇ 1. Kademe - 2009
168 ADANA ADNAN SANRI 2. Kademe - 2012
169 ADANA ADNAN FINDIKOĞLU 1. Kademe - 2015
170 ADANA AHU IRMAK 1. Kademe - 2015
171 ADANA BÜŞRA ÖLMEZ 1. Kademe - 2016
172 ADANA CEVDET ALTUĞUL 1. Kademe - 2015
173 ADANA CİHAN BÜYÜKBURÇ 1. Kademe - 2007
174 ADANA DUYGU ULUGAY 1. Kademe - 2015
175 ADANA ERCAN EKİCİ 1. Kademe - 2013
176 ADANA ERTUNÇ TANSUĞ 1. Kademe - 2007
177 ADANA ESİN NOYANER 2. Kademe - 2017
178 ADANA ESRA MENEKŞE 1. Kademe - 2015
179 ADANA FURKAN PULOĞLU 1. Kademe - 2015
180 ADANA GÖKHAN CAN CİĞER 2. Kademe - 2017
181 ADANA HAFİZE ECE YÖRÜSÜN 1. Kademe - 2015
182 ADANA HALİME ANNE ACET 1. Kademe - 2015
183 ADANA İBRAHİM DEHŞAN KIZIL 2. Kademe - 2012
184 ADANA İLKER KARATAŞ 1. Kademe - 2015 ADANA ADANUS SPOR KULÜBÜ
185 ADANA MUSTAFA MERT 2. Kademe - 2012
186 ADANA ÖZGÜR YARAR 1. Kademe - 2007
187 ADANA SAMİ AKGÖZ 2. Kademe -
188 ADANA VOLKAN BURAK TUNCİL 2. Kademe - 2014
189 ADANA YUSUF SEYHAN GÜLER 2. Kademe - 2017
190 ADANA ZAFER ÇAKIRGİL 1. Kademe - 2009
191 ADAPAZARI OSMAN MURAT TUZLA 1. Kademe - 2016
192 ADIYAMAN NAİME BÜŞRA BAĞCI 1. Kademe - 2016
193 AKSARAY AGAJAN OVLYAKULYYEV 1. Kademe - 2014
194 AKSARAY DERYA FİDAN 2. Kademe - 2017
195 AKSARAY EYÜP KARLIBAŞ 2. Kademe - 2016
196 AKSARAY ÖZGE YILDIZ 1. Kademe - 2014
197 ANKARA AHMET ONAT TÜRK 1. Kademe - 2016 ODTÜ SPOR KULÜBÜ
198 ANKARA ASENA KOÇ 1. Kademe - 2014 ANKARA BEDEN TERBİYESİ SPOR KULÜBÜ
199 ANKARA BELİZ OCAN 1. Kademe - 2016
200 ANKARA BİLAL AKGÖZ 1. Kademe - 2016
201 ANKARA CEYHUN CENGİZ 3. Kademe - 2017
202 ANKARA ERAY TEMAMOĞLU 1. Kademe - 2016
203 ANKARA FİRUZAN CANSIN SAYIN 1. Kademe - 2015 ODTÜ SPOR KULÜBÜ
204 ANKARA İLHAMİ DEMİRÖZ 2. Kademe -
205 ANKARA İLKİM NUR BEZAZ 1. Kademe - 2016 ODTÜ SPOR KULÜBÜ
206 ANKARA MERT GÜN 1. Kademe - 2013
207 ANKARA NEJAT KOCABAY 2. Kademe - 1985
208 ANKARA OĞUZHAN DOĞAN 1. Kademe - 2016
209 ANKARA ONUR SAĞLAM 1. Kademe - 2016
210 ANKARA ONUR ÖZDEMİR 1. Kademe - 2013
211 ANKARA RUKİYE GEÇER 1. Kademe - 2016
212 ANKARA SELİM KARAKUŞ 1. Kademe - 2016
213 ANKARA URAL KAAN SÖZERİ 1. Kademe - 2016 ODTÜ SPOR KULÜBÜ
214 ANTAKYA RIDVAN YİĞİTOĞLU 2. Kademe - 2017
215 ANTALYA AHMET FARUK AYVAZ 1. Kademe - 2016
216 ANTALYA AHMET METE KOÇ 2. Kademe - 2017
217 ANTALYA CİHAN ALGAN 1. Kademe - 2016
218 ANTALYA DAMRA TONGO 1. Kademe - 2016
219 ANTALYA FATMA OYA ÖZTÜRK 2. Kademe - 2017
220 ANTALYA FİKRİ ÇETİN TOP 1. Kademe - 2016
221 ANTALYA GÜLSÜM ÇİFTÇİ 1. Kademe - 2016
222 ANTALYA İCLAL ÇAKIR 1. Kademe - 2007
223 ANTALYA MURAT YILMAZ 1. Kademe - 2013
224 ANTALYA YUSUF DEMİRCİ 1. Kademe - 2016 İSKENDERUN YÜZME İHTİSAS VE SUALTI SPORLARI
225 AYDIN OKAN SERHAT TUNCİL 2. Kademe - 2017
226 BODRUM HAKAN ŞAHİNOĞLU 2. Kademe - 2015
227 BURSA ABDÜLKADİR TÜRKEŞ 2. Kademe - 2016
228 BURSA AHMET ESER TAYCI 1. Kademe - 2008
229 BURSA AHMET HÜSNÜ PEKER 1. Kademe - 2008
230 BURSA ALİ BATMAZ 1. Kademe - 2015
231 BURSA ALİ BİZİMTUNA 1. Kademe - 2008 TOFAŞ SPOR KULÜBÜ
232 BURSA ANIL MUTLU 1. Kademe - 2012
233 BURSA BARIŞ EKER 1. Kademe - 2013
234 BURSA BEYAZIT TOPÇUOĞLU 3. Kademe - 2017
235 BURSA CESUR TORUN 1. Kademe - 2011
236 BURSA ECE ERDEMANAR 1. Kademe - 2013
237 BURSA ENBİYA KAHRAMAN 1. Kademe - 2007
238 BURSA FATİH GÖTÜREN 2. Kademe - 2015
239 BURSA HAKAN KABAK 1. Kademe -
240 BURSA İSA ÜZER 2. Kademe - 2014 BURSAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ
241 BURSA MUSTAFA AKKAŞ 1. Kademe - 2011
242 BURSA NEHİR EREN 1. Kademe - 2007
243 BURSA ONUR İNCİROĞLU 1. Kademe - 2008
244 BURSA ORHUN BİLGE ERDUR 2. Kademe - 2015
245 BURSA TOLGA KARAOSMAN 1. Kademe - 2013
246 BURSA TUĞÇE SUNGUR 1. Kademe - 2013
247 BURSA YUSUF CEM AKGÜN 1. Kademe - 2009
248 ÇANAKKALE ALİ ERCAN ÖZBEY 1. Kademe - 2014
249 DİYARBAKIR BURCU KILIÇ 1. Kademe - 2013
250 ELAZIĞ AHMET DEMİR 1. Kademe - 2016
251 ELAZIĞ ALTUĞ İÇTEN 1. Kademe - 2016
252 ELAZIĞ BAHADIR AYKURT 1. Kademe - 2016
253 ELAZIĞ BEKİR SADAK 1. Kademe - 2016
254 ELAZIĞ BURAK GÜNEŞ 1. Kademe - 2016
255 ELAZIĞ CİHAN GÜRBÜZ 1. Kademe - 2016
256 ELAZIĞ ELİF GÜNHAN 1. Kademe - 2016
257 ELAZIĞ EMRE CAN ZORLU 1. Kademe - 2016
258 ELAZIĞ ERDEM KELEŞ 1. Kademe - 2016
259 ELAZIĞ ERSİN ADIGÜZEL 1. Kademe - 2016
260 ELAZIĞ FUAT YILMAZ 1. Kademe - 2016
261 ELAZIĞ MELİKE DÖNMEZ 1. Kademe - 2016
262 ELAZIĞ MELTEM KARACA 1. Kademe - 2016
263 ELAZIĞ MUHAMMED FARUK ÇETİNKAYA 1. Kademe - 2016
264 ELAZIĞ NİDA PİRİNÇ 1. Kademe - 2016
265 ELAZIĞ TUBA İNCE 1. Kademe - 2016
266 ELAZIĞ YAVUZ YILDIRIM 1. Kademe - 2016
267 ERZİNCAN BAYKAL KARATAŞ 1. Kademe - 2016
268 GAZİANTEP ABDÜLKADİR ERBALTA 1. Kademe - 2016
269 GAZİANTEP ALPCAN ÇELİK 1. Kademe - 2016
270 GAZİANTEP BATUHAN TURAN 1. Kademe - 2016
271 GAZİANTEP CEMAL ÇAMLIBEL 2. Kademe - 2012
272 GAZİANTEP CENGİZ BİNGÜL 2. Kademe - 2014
273 GAZİANTEP FURKAN EMRE GÜL 1. Kademe - 2016 DOLPHİN SPOR KULÜBÜ
274 GAZİANTEP GÖKHAN TERKİN 3. Kademe - 2017
275 GAZİANTEP İREM KONAÇ 1. Kademe - 2016
276 GAZİANTEP KÜBRA ÖZAYGUT 1. Kademe - 2016
277 GAZİANTEP MEHMET SENCER 2. Kademe - 2014
278 GAZİANTEP MEHMET ALİ ALBAS 2. Kademe - 2014
279 GAZİANTEP MEHMET ÇAĞATAY BAYEL 1. Kademe - 2016
280 GAZİANTEP MEHMET EMİN BAY 1. Kademe - 2007
281 GAZİANTEP MEHMET MUTLU AZGIN 1. Kademe - 2016
282 GAZİANTEP MUHAMMED FATİH KARAKURT 1. Kademe - 2016
283 GAZİANTEP MURAT İŞÇİ 1. Kademe - 2016
284 GAZİANTEP NURSEL KANIŞLI 1. Kademe - 2007
285 GAZİANTEP OKAN TERKİN 2. Kademe - 2014
286 GAZİANTEP OKAN BOZDANA 1. Kademe - 2007
287 GAZİANTEP SEZAİ BURAK ERDEM 1. Kademe - 2016
288 GAZİANTEP YAKUP ASLAN 1. Kademe - 2016 PALACI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
289 GAZİANTEP YUNUS TERKİN 1. Kademe - 2016
290 HATAY AHMET EKİNCİ 1. Kademe - 2016 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
291 HATAY AKSEL TURHANER 1. Kademe - 2016 İSKENDERUN YÜZME İHTİSAS VE SUALTI SPORLARI
292 HATAY ATAKAN KUSERLİ 1. Kademe - 2016 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
293 HATAY BÜŞRA DENİZ KIRAR 1. Kademe - 2016 İSKENDERUN YÜZME İHTİSAS VE SUALTI SPORLARI
294 HATAY CEMAL OĞUZHAN KUTLU 1. Kademe - 2016 HATAY YÜZME İHTİSAS VE SU SPORLARI SPOR KULÜBÜ
295 HATAY DAMLA EKİNCİ 1. Kademe - 2016 HATAY YÜZME İHTİSAS VE SU SPORLARI SPOR KULÜBÜ
296 HATAY EMRULLAH SEVEN 1. Kademe - 2016 HATAY YÜZME İHTİSAS VE SU SPORLARI SPOR KULÜBÜ
297 HATAY ERCAN BARUTÇU 1. Kademe - 2016
298 HATAY ESRA ÇELİK 1. Kademe - 2016
299 HATAY EZGİ DOĞRUKUL 1. Kademe - 2016 HATAY YÜZME İHTİSAS VE SU SPORLARI SPOR KULÜBÜ
300 HATAY EZGİ ONUR 1. Kademe - 2014
301 HATAY İBRAHİM KUZU 1. Kademe - 2016
302 HATAY KEMAL ALIŞ 1. Kademe - 2016
303 HATAY MEHMET HATTAPOĞLU 1. Kademe - 2016 HATAY YÜZME İHTİSAS VE SU SPORLARI SPOR KULÜBÜ
304 HATAY MEHMET ALİ BEKÇİ 1. Kademe - 2016
305 HATAY MUSTAFA GÖKBURU 1. Kademe - 2016 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
306 HATAY MUSTAFA SAVAŞ 1. Kademe - 2009
307 HATAY OĞUZHAN YALÇIN 1. Kademe - 2016 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
308 HATAY ONUR ÖZTÜRK 1. Kademe - 2009
309 HATAY ÖKKEŞ TÜRKMEN ÇİÇEK 2. Kademe - 2012
310 HATAY ÖMER MIHÇAKAN 2. Kademe - 2012
311 HATAY ÖMER HATTAPOĞLU 1. Kademe - 2016
312 HATAY ÖMER FARUK KÜÇÜK 1. Kademe - 2014 İSKENDERUN YÜZME İHTİSAS VE SUALTI SPORLARI
313 HATAY SABAHAT HÜZMELİ 1. Kademe - 2009
314 HATAY SERVET AKGÖL 2. Kademe - 2017
315 HATAY VELİ DANACI 1. Kademe - 2016
316 İSKENDERUN MEHMET AKTEPE 2. Kademe - 2014
317 İSTANBUL AHMET SULU 3. Kademe - 11.10.2005
318 İSTANBUL ALİ EMİR TEKEREK 2. Kademe - 2015 Modaspor
319 İSTANBUL ALPER TUNGA ŞALT 1. Kademe - 2014
320 İSTANBUL ANIL DEMİRSOY 1. Kademe - 2014
321 İSTANBUL AVİ YENSARFATİ 2. Kademe -
322 İSTANBUL BARET AVEDİKOĞLU 1. Kademe -
323 İSTANBUL BATI AYAŞLIOĞLU 1. Kademe - 2012
324 İSTANBUL BAYRAM GÜRLER 1. Kademe - 2013
325 İSTANBUL BERK GEZEK 1. Kademe - 2012 GALATASARAY SPOR KULÜBÜ
326 İSTANBUL BERK YILMAZ 2. Kademe - 2015
327 İSTANBUL BURAK FADILLIOĞLU 3. Kademe - 2017 ANKARA BEDEN TERBİYESİ SPOR KULÜBÜ
328 İSTANBUL BURÇAK TÜMAY PEKEL 1. Kademe - 2013 GALATASARAY SPOR KULÜBÜ
329 İSTANBUL BURÇİN AYKUT 1. Kademe - 2013
330 İSTANBUL BURHANETTİN KEREM OLCAYTU 2. Kademe - 2007
331 İSTANBUL CEM FİLİKSAÇ 1. Kademe - 2005
332 İSTANBUL ÇAĞATAY REÇEL 1. Kademe - 2016 ÇEKİRGE İDMAN YURDU
333 İSTANBUL DAMLA DENİZ DÜZ 1. Kademe - 2013
334 İSTANBUL EMRE VERİ 3. Kademe - 2017 ENKA SPOR KULÜBÜ
335 İSTANBUL ERGUN METE 2. Kademe - 2016
336 İSTANBUL ERKAN TÜRKKAN 2. Kademe - 2007
337 İSTANBUL ERSİN ÖZDURAK 3. Kademe - 2017
338 İSTANBUL EVRİM DERİN 1. Kademe - 2013
339 İSTANBUL FURKAN SERBEST 2. Kademe - 2017
340 İSTANBUL HAKAN ÇALIŞIR 1. Kademe - 2013
341 İSTANBUL HAKAN ŞAHBAZ 3. Kademe - 2017 İstanbul Yüzme İhtisas Kulübü
342 İSTANBUL HALİL İBRAHİM AVCIOĞLU 2. Kademe - 2015 GALATASARAY SPOR KULÜBÜ
343 İSTANBUL HASAN SÜREYYA EYÜPOĞULLARI 2. Kademe - 2014
344 İSTANBUL İHSAN BENAN KORKMAZER 2. Kademe - 2015
345 İSTANBUL KEVKEP ÇİĞDEM PEKER 1. Kademe - 2013
346 İSTANBUL LEVENT SAĞLAM 1. Kademe - 2008
347 İSTANBUL MEHMET ALP OLCAYTU 3. Kademe - 2017 MANİSA SU SPORLARI KULÜBÜ
348 İSTANBUL MEHMET SIDIK SAYMAZ 1. Kademe - 2013
349 İSTANBUL MERVE YILDIZ TEPEBAŞI 1. Kademe - 2016 GALATASARAY SPOR KULÜBÜ
350 İSTANBUL MURAT NUMANOĞLU 1. Kademe - 2007
351 İSTANBUL MURAT ÜNSAL FİRİKÇİ 2. Kademe - 2008
352 İSTANBUL OLEG ASTANIN 1. Kademe - 2015
353 İSTANBUL ÖMER YAMAN 1. Kademe - 2013
354 İSTANBUL ÖMER YÜCEARDA 1. Kademe - 2013
355 İSTANBUL RAHİME TURUNÇ 1. Kademe - 2016
356 İSTANBUL RAUF DENİZER 3. Kademe - 2017
357 İSTANBUL SAVAŞ TÜRK 3. Kademe - 2017
358 İSTANBUL SİNAN TURUNÇ 3. Kademe - 2017
359 İSTANBUL STEVAN NONKOVİC
360 İSTANBUL VAHAP ALGIN 2. Kademe - 2007
361 İSTANBUL ZEYNEP BOZDOĞAN 1. Kademe - 2013
362 İSTANBUL ZORAN KONTİC
363 İZMİR AHMET ALTAY 1. Kademe - 2007
364 İZMİR AKİF UZ 2. Kademe - 2015
365 İZMİR ALPER ÖZERENGİN 1. Kademe - 2007
366 İZMİR BANU ARKIŞ 1. Kademe - 2010
367 İZMİR BİGE GEREK 1. Kademe - 2010
368 İZMİR BÜLENT YILDIRIM 1. Kademe - 2005
369 İZMİR CEM SİVRİ 1. Kademe - 2005
370 İZMİR CİHANGİR NERGİZ 1. Kademe - 2014
371 İZMİR ÇAĞDAŞ BALIKÇI 1. Kademe - 2012
372 İZMİR ÇAĞDAŞ SEZER 2. Kademe - 2014
373 İZMİR ERHAN ÖZVATAN 2. Kademe - 2014
374 İZMİR İNCİ YILMAZ 1. Kademe - 2013
375 İZMİR KÜBRA KUŞ 1. Kademe - 2016 EGE SU SPORLARI TENİS İHTİSAS KULÜBÜ
376 İZMİR MEHMET NECİM TEKİN 2. Kademe - 2014
377 İZMİR MERT GÜÇLÜ 1. Kademe - 2010
378 İZMİR MUSTAFA ERHAN SÖĞÜT 1. Kademe - 2007
379 İZMİR ÖZGÜR KAHRAMAN 2. Kademe - 2015
380 İZMİR RACİ ÇABUK 1. Kademe - 2007
381 İZMİR SOYKAN ÜSTÜNKAR 2. Kademe - 2014 Ege Üniversitesi Spor Kulübü
382 İZMİR SÜLEYMAN ONUR YILDIZ 1. Kademe - 2016 İSKENDERUN YÜZME İHTİSAS VE SUALTI SPORLARI
383 İZMİR TARKAN LALELİ 1. Kademe - 2013
384 İZMİR UFUK GÜRSEL 2. Kademe - 2014
385 İZMİR UĞURCAN KOCATAŞ 2. Kademe - 2016
386 İZMİR YAĞMUR AZIR 2. Kademe - 2014
387 İZMİR ZİYA ALTAŞ 2. Kademe - 2014
388 KAYSERİ ALİ TAYYAR 1. Kademe - 2016 KAYSERİ OLİMPİK GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ
389 KAYSERİ BERAT TUNCELLİ 1. Kademe - 2016 KAYSERİ OLİMPİK GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ
390 KAYSERİ HAKAN ÖZET 2. Kademe - 2015
391 KAYSERİ ŞULE KOCABACAK 1. Kademe - 2016
392 KOCAELİ ADEM GENÇ 1. Kademe - 20165
393 KOCAELİ ELİF AYDIN 1. Kademe - 2016 BURSAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ
394 KOCAELİ MEHMET ERDER 1. Kademe - 2016
395 KONYA ABDÜLMECİT AYDINOĞLU 1. Kademe - 2015
396 KONYA AYŞE KADEROĞLU 1. Kademe - 2015
397 KONYA CENGİZ UZUN 1. Kademe - 2015
398 KONYA EMİN SELÇUK SOLAK 1. Kademe - 2015
399 KONYA ERHAN DOĞAN 1. Kademe - 2015
400 KONYA HALE ULUKAN 1. Kademe - 2015
401 KONYA HASAN SEREN 3. Kademe - 2017
402 KONYA KUTLUKHAN YAĞMUR ÖZEKER 1. Kademe - 2013
403 KONYA MAHMUT GAZİ TUNÇ 1. Kademe - 2015
404 KONYA MEHMET TAŞKIN 1. Kademe - 2015
405 KONYA MEHMET DENKTAŞ 1. Kademe - 2015
406 KONYA MURAT YILMAZ 1. Kademe - 2013
407 KONYA MÜCEVHER BURÇİN BAYAR 1. Kademe - 2015
408 KONYA MÜMİN ÖRNEK 1. Kademe - 2015
409 KONYA ORHAN ÇETİN 1. Kademe - 2015
410 KONYA RAMAZAN EMRE BIYIK 1. Kademe - 2015
411 KONYA SAMED DEDEMLİ 1. Kademe - 2015
412 KONYA SEDEF ÖZER 1. Kademe - 2015
413 MALATYA ABDULVAHAP KARAASLAN 3. Kademe - 2017
414 MALATYA ABİDİN GÜVEN 1. Kademe - 2016
415 MALATYA FATİH YILMAZ 1. Kademe - 2013
416 MALATYA FATİH TAŞAN 1. Kademe - 2013
417 MALATYA HÜLYA KORKMAZ 1. Kademe - 2016
418 MALATYA MURAT BAYINDIR 1. Kademe - 2016
419 MALATYA MURAT ÜLKÜ DURAK 1. Kademe - 2016 MALATYA SU SPORLARI KULÜBÜ
420 MALATYA ÖZDEN DEMİR 1. Kademe - 2016
421 MALATYA RÜSTEM PELİT 1. Kademe - 2013
422 MALATYA SEMİH ERTAN 1. Kademe - 2016
423 MALATYA SERKAN YİĞİTER 1. Kademe - 2013
424 MALATYA YUNUS DAYAN 1. Kademe - 2013
425 MANİSA ABDİ SERCAN GÜLLÜ 1. Kademe - 2013
426 MANİSA SAİM BÜLENT SANCAR 2. Kademe - 2015
427 MARDİN UĞUR DÖLCEK 1. Kademe - 2016
428 MERSİN BERK DORUK AYDIN 1. Kademe - 2016
429 MERSİN LEVENT YILMAZ 1. Kademe - 2013
430 MERSİN SERDAR GÜCÜK 2. Kademe - 2017
431 MUĞLA FATİH PEHLİVANOĞLU 3. Kademe - 2017
432 NİĞDE DUYGU ALTIPARMAK 1. Kademe - 2014
433 NİĞDE HİKMET İÇEL 1. Kademe - 2014
434 SAMSUN TAHSİN SARICI 1. Kademe - 2013
435 SİİRT RUNİ ÖZDEMİR 1. Kademe - 2013
436 ŞANLIURFA ÖZKAN ERTÜRK 1. Kademe - 2016
437 TOKAT ONUR YILMAZ 1. Kademe - 2016
438 VAN MUHAMMET RAHMAN KARATAŞ 1. Kademe - 2013
439 ZONGULDAK SONER İPEK 1. Kademe - 2013